Економічний факультет

Кафедра міжнародної економіки та світового господарства

 

Ukrainian (UA)

 

V.N.Karazin Kharkiv National University

пошук

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

 

Навчання в Республіці Польща. Погляд із середини. Студентка 5 курсу нашої кафедри Альона Бабіч про своє навчання в університеті економіки в м. Бидгощ, Республіка Польща.

 


Ми знаходимось в ЦЕНТРІ м. Харків,             вул. Мироносицька, 1, кімната 3-20 i.business@karazin.ua

facebook иконки. Скачать бесплатно иконки facebook

 

 

 

ВІДТЕПЕР СТЕЖТЕ ЗА НАМИ на FACEBOOK та в INSTAGRAM!

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


14 травня 2015

Відбулася зустріч студентів з представниками компанії InBev. На цій зустрічі проводилася ділова гра та презентація нових вакансій для студентів-випускників.

 


17 березня 2015


В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Проблеми та тенденції соціально-економічного розвитку" відбулося засідання наукової секції "МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА ТА СВІТОВЕ ГОСПОДАРСТВО В ПАРАДИГМІ ФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОГО СУСПІЛЬСТВА", на якій було представлено 23 наукові доповіді.

Привітальне слово і доповідь "Человекоразмерность мирового хозяйства как формат выхода из глобального кризиса" промовив завідувач кафедри міжнародної економіки та світового господарства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктор економічних наук, професор Задорожний Григорій Васильович.

Формою проведення став конкурс студентських робіт 2, 3 і 5 курсів спеціальності "Міжнародна економіка".

За активну участь в засіданні-конкурсі наукової секції "Міжнародна економіка та світове господарство в парадигмі формування освітнього суспільства" студенти були нагороджені грамотами і подарунками.


12 березня 2015

 

 

Для студентів 4 та 5 курсів спеціальності «міжнародна економіка» був проведений навчальний тренінг на тему «Основи Excel для успішного проходження співбесіди та працевлаштування». Запрошений тренер – випускник кафедри міжнародної економіки та світового господарства 2012 р., нині аналітик в компанії Галерея мобільного зв’язку Твердохлєб О.О.

Твердохлєб Олександр поділився власним досвідом та розповів про основні функції та інструменти Excel, знання та вміння застосування яких є необхідними вимогами для успішного проходження співбесіди та працевлаштування у вітчизняній або міжнародній компанії.

 

  

18 лютого 2015

 

Для студентов, преподавателей и гостей факультета прошла презентация документального фильма «Святитель Иоанн Шанхайский. Харьков. Начало пути».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2 грудня 2014

 

Відбулась VIII науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Конкурентні стратегії національного виробника на зовнішніх ринках» з міжнародною участю

Організатори:

ХНУ імені В.Н.Каразіна, економічний факультет, кафедра міжнародної економіки та світового господарства

Інформаційна підтримка:

Науковий журнал «Социальная экономика»

Вісник Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Серія «Економічна»

Учасники:

Пан Максіміліан Дьонер, лектор DAAD в Україні (Німеччина)

Пан Маріус Піррінгер, керівник відділу маркетингу та відділу міжнародних зв’язків групи «KROK LLC» (Німеччина)

Пан Разуваєв Андрій Іванович, менеджер Науковоікувального фітоцентру «Авіценна»

Пан Бородкін Дмитро Миколайович, начальник відділу ЗЕД, ТОВ Виробнича фірма «Полімер»

Мета конференції – визначення перспектив реалізації стратегій міжнародної конкурентоспроможності українських підприємств в сучасних умовах

Питання до обговорення:

Вимоги міжнародного економічного середовища до українських експортерів.

Сучасні тенденції відновлення та проблеми реалізації конкурентних переваг вітчизняних підприємств.

Перспективи виведення продукції виробників Харківського регіону на європейські ринки.

Співпраця та взаємодія вищої освіти та бізнесу: реальність та обмін досвідом.

 


10 листопада 2014

 

Кафедрой международной экономики и мирового хозяйства и

редколлегией научного журнала «Социальная экономика» проведен

профессорский мастер-класс

Тема: Парадоксальная природа и противоречия глобальных трансформаций. Гуманистический альтерглобализм как сценарий реализации методологии прикладной онтологии для выживания человечества в ХХI веке.

В работе мастер-класса приняли участие: Бабич валерий Петровичдоктор экономических наук, профессор, академик Российской академии ноосферных наук и образования (г. Москва), сопредседатель Всемирного ноосферно-онтологического общества имени В.И. Вернадского, член Ассоциации русскоязычных ученых штата Массачусетс, г. Бостон, США

Задорожный Григорий Васильевичдоктор экономических наук, профессор, академик Академии философии хозяйства, академик Международной кадровой академии, заведующий кафедрой международной экономики и мирового хозяйства, главный редактор научного журнала «Социальная экономика»

Ким Матвей Николаевич - доктор экономических наук, профессор кафедры экономической теории и экономических методов управления, академик Академии экономических наук Украины, заместитель главного редактора научного журнала «Социальная экономика»

Липов Владимир Валентиновичдоктор экономических наук, доцент, академик Академии философии хозяйства, профессор кафедры международной экономики и внешнеэкономической деятельности Харьковского национального экономического университета имени С. Кузнеца

Хохлов Николай Пантелеймоновичдоктор экономических наук, профессор кафедры экономики и оценки имущества предприятий Харьковского национального экономического университета имени С. Кузнеца, член редколлегии научного журнала «Социальная экономика»

Были рассмотрены актуальные проблемы глобалистики:

1. Парадоксальная природа глобальных трансформаций.

2. Дуализм и противоречия современного этапа глобализации.

3. Альтерглобализм и его методологические основания в формате принципов прикладной онтологии.

4. Смысл и цели жизни Чело-Века как главные гуманистические предпосылки формирования глобального цивилизационного общества.

5. Роль сознания и мыслетворчества в развитии хозяйства как целостной сферы жизнедеятельности Чело-Века в условиях реализации императива выживания человечества.

 


17 жовтня 2014

На кафедрі міжнародної економіки економічного факультету відбувся семінар «Сучасний менеджмент персоналу» для студентів 4-5 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» та студентів факультету психології. Семінар був проведений випускницею кафедри міжнародної економіки Ігнатьєвою Д.В., яка працює менеджером з персоналу ТОВ «Інженерне Бюро Франке Інтернешенал» (м. Дніпропетровськ).

 


28 травня 2014

«Экзамен для студента – всегда праздник» – этот комедийно-классический принцип сегодня реализуется в некоторых вузах без всякого намека на иронию. Инициаторы и участники зачета в форме творческого представления освоенных ими знаний и приобретенных компетенций искренне полагают, что форма итогового контроля отвечает современным тенденциям жизни и деятельности. Здесь надо не только знать, понимать, но и творить и передавать результаты творчества по всем каналам восприятия – визуальному, слуховому и… вкусовому. Как это происходит – можно увидеть, услышать и даже попробовать 28.05.2014 г. на кафедре международной экономики экономического факультета ХНУ имени В.Н.Каразина в 10.00 в аудитории 1-12 по улице Мироносицкая, 1.

Справки по телефону 097-910-88-35


23 березня 2014

23 березня 2014 року у Харківському національному університет імені В. Н. Каразіна пройшов День відкритих дверей.
У рамках заходу
відбулася зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти мали змогу отримати всю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки, факультетів, а також ознайомитися з умовами та правилами прийому до університету на 2014/2015 навчальний рік.

Фото з події


21 березня 2014

Відбулася науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Метаморфози світової економіки в умовах інформаційної глобалізації» з міжнародною участю.

На конференції обговорювалися такі питання, як:

- Нова економіка: реальність і/чи віртуальність

- Інформаційне глобальне господарство: траєкторії розвитку

- Розвиток Харківщини в сучасних умовах: виклики інформглобалізації

- Господарчі ризики євроінтеграційного вектору України

На конференції з доповідями виступили:

- Коломієць Г.М. – д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки ХНУ імені В.Н. Каразіна;

- Резніков В.В. – к.е.н., доцент, начальник відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації;

- Студенти кафедри міжнародної економіки.

Серед студентів призові місця та перемогу у номінаціях одержали:

1 місце – Шокало Ксенія

2 місце – Назаренко Дмитро

3 місце – Кондратенко Дар’я

Номінація «За актуальність дослідження» - Топал Тетяна

Номінація «За активну участь в науковій дискусії» - Курочка Ярослав

Номінація «За практичну спрямованість дослідження» - Ріпа Юлія

Номінація «За інноваційну постановку проблеми» - Балицька Юлія

 


 

Вітаємо Порохняк Надію та Михайленко Катерину з отриманням Диплому ІІІ ступеня

на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013-2014 навчальному році за напрямом «Світове господарство і міжнародні економічні відносини»

(підсумки конкурсу були підведені на науково-практичнвй конференції, що відбулась 13 березня 2014 р. в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського)


22 лютого 2014

22.02.2014 у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна пройшла регіональна науково-практична студентська конференція «Іноземні мови у світовому економіко-правовому просторі», у якій взяли участь 77 студентів; робоча мова – англійська.

У конференції взяли участь студенти кафедри міжнародної економіки. Запрошені представники міжнародних кампаній Рева Н.В., директор з маркетингу Омега-автопоставка (Харків) і Асев М.В., бренд-менеджер сегменту Центральна та Східна Європа, Anheuser Busch InBev (Київ) розповіли майбутнім фахівцям  про специфіку праці у компаніях, орієнтованих на міжнародні ринки, де вся робота здійснюється іноземними мовами.

Студенти зробили англомовні презентації з актуальних проблем сучасної економіки та міжнародного права. За результатами конференції опубліковано 77 студентських статей (англійської мовою).Фото з конференції


Вітаємо призера Чемпіоната України з таеквон-до І.Т.Ф. серед
старших юнаків, юніорів та дорослих
студента 1 курсу спеціальності «Міжнародна економіка»
Герчикова Микиту

 

 


2 лютого 2014

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна вдруге у поточному навчальному році провів День відкритих дверей, де абітурієнти могли отримати необхідну інформацію щодо вступу та навчання від керівництва університету, деканів та представників факультетів.

Фото події


17 грудня 2013

Відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Конкурентні стратегії національного виробника на зовнішніх ринках». У рамках заходу студенти презентували власні бізнес-проекти.


Участь у заході взяли заступник директора Центру міжнародної освіти В.Груцяк, начальник відділу міжнародних програм та академічної мобільності Ю.Маханьова, генеральний директор інжинірингової компанії «Золотий переріз» І.Єфанов, фінансовий директор фірми «Кочетова» О.Кочетова, старший державний ревізор-інспектор Міністерства зборів і доходів України А.Міхралієв, викладачі та студенти кафедри.

Фото з конференції

 


14 листопада 2013


Вітаємо! Студентка 4-го курсу спеціальності "Міжнародна економіка", Свіденьска Марія отримала свідоцтво на іменну стипендію від БАО концерн АВЕК и Ко (фонд Олександра Фельдмана).


 

 10 листопада 2013


В Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна пройшов перший в цьому навчальному році День відкритих дверей! Абітурієнти мали можливість ознайомитися з усіма напрямами підготовки і спеціальностями, у тому числі із спеціальністю «Міжнародна економіка».

Від кафедри міжнародної економіки першими у Дні відкритих дверей взяли участь студенти гр. ЕМ-22: Олена Алексанян, Марія Бутенко, Вікторія Восканян, Аліна Жукова, Олександр Ковальов, Вікторія Кузіна. Дякуємо кожному учаснику!

Фото події

 


8 листопада 2013


Кафедрою міжнародної економіки проведені батьківські збори на 1 курсі. Батьки студентів-першокурсників були ознайомлені з результатами першого модульного контролю за усіма навчальними дисциплінами, що викладаються на 1 курсі, та мали можливість поспілкуватися з кураторами груп та викладачами.

Фото зустрічі

 


26 жовтня 2013

У межах святкування 10-річного ювілею кафедри міжнародної економіки відбулися урочистості, в яких взяли участь: директор українсько-німецького академічного центру ХНУ імені В.Н. Каразіна Дмитро Кольчик, голова правління обласної громадської організації «MultiKultiUa» Сергій Cавицький, учні 11 класів Харківського університетського ліцею, випускники спеціальності «міжнародна економіка» Антон Завгородній, Денис Оніщенко, Марина Грязнова, викладацький склад кафедри та студенти!

Були проведені конкурси «Міс та Містер інтелект-інтернешнл», «Найкращий кулінар інтернаціональних блюд», «Найкращий інтернаціональний музичний номер». Вкотре ми переконалися, що наші студенти не тільки ерудовані та цілеспрямовані, але й неймовірно талановиті!

Фото з ювілею

Переможці конкурсу «Міс та Містер інтелект-інтернешнл»:

Містер інтелект-інтернешнлОрлов Влад (гр. ЕМ-21)

Містер інтелект-інтернешнл - Мусазаде Еміль (гр. ЕМ-31)

Місс інтелект-інтернешнлПанова Анна (гр. ЕМ-42)

Місс інтелект-інтернешнлКієу Хан Чі (гр. ЕМ-31)

Віце-містер інтелект-інтернешнлКишкар Артем (гр. ЕМ-12)

Віце-містер інтелект-інтернешнлБарков Микита (гр. ЕМ-22)

Віце-містер інтелект-інтернешнлТрегуб Дмитро (гр. ЕМ-51)

Віце-міс інтелект-інтернешнлСоколан Дар'я (гр. ЕМ-11)

Віце-міс інтелект-інтернешнлСмахтіна Валентина (гр. ЕМ-52)

Віце-міс інтелект-інтернешнлКондратенко Дар'я (гр. ЕМ-51)

Переможець конкурсу «Логотип кафедри міжнародної економіки» - Зімнєва Катерина (гр. ЕМ-11)

Переможець конкурсу «Слоган кафедри міжнародної економіки» - Мусазаде Еміль (гр. ЕМ-31)

Переможці конкурсу "Найкращий інтернаціональний музичний номер":

1 місцеПандей Арчіт, Брума Олексій (гр. ЕМ-11)

Переможці в номінаціях:

Творча індивідуальністьОрлов Влад (гр. ЕМ-21)

Яскравий сценічний образКієу Хан Чі (гр. ЕМ-31)

Найкраща постановка номеруГордієнко Дар'я, Липова Анастасія, Багрич Інна, Осадчук Марія, Гуляєв Темір, Панова Анна, Михайленко Катерина, Гонтаренко Ліана, Терехова Анастасія, Юхновець Тетяна (гр. ЕМ-41, ЕМ-42)

Переможці конкурсу "Найкращий кулінар інтернаціональних блюд":

1 місцеАлексанян Олена, Калайда Надія, Восканян Вікторія (гр. ЕМ-22)

Переможці в номінаціях:

Страва національної кухніБалицька Юлія, Кондратенко Дар'я, Скальська Валерія, Харитонова Христина (гр. ЕМ-51)

Оригінальність ідеї та виконанняГуляєв Темір (гр. ЕМ-42)

Оригінальність та творчий підхід в оформленні страви Сєрікова Аліна, Потапенко Свєтлана, Кієу Хань Чі, Мусазаде Еміль (гр. ЕМ-31)

Найкраща кулінарна композиціяРіпа Юлія (гр. ЕМ-52)

Творчий підхід та розкриття авторського задумуСоколан Дар'я, Рузавіна Олександра (гр. ЕМ-11)

За створення фільму про подорож до Німеччини у межах міжнародної загально-економічної практики нагороджений Гуляєв Темір (гр. ЕМ-42)

За організацію флешмобу нагороджений Трегуб Дмитро (гр. ЕМ-51)


11 жовтня 2013

У межах навчального курсу «Університетська освіта» відбулася традиційна зустріч колективу кафедри міжнародної економіки зі студентами 1-го курсу на тему «Фундаменталізація та індивідуалізація навчального процесу в сучасному університеті»!

У межах зустрічі студенти мали можливість задати питання, що їх цікавлять, викладачам кафедри, а також презентували підготовлені ними змістовні повідомлення, що розкривають мотиви вибору майбутньої спеціальності та їх основні досягнення у навчанні, а також культурній та спортивній сферах у довузівський період.

Фото


8 жовтня 2013

Посольством Австрії в Україні та агропромисловою групою «АГРОТРЕЙД» в «Харків Палас» було організовано форум «Угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) з європейськими партнерами – шлях до підвищення конкурентоздатності регіонів».

До участі в форумі була запрошена зав. кафедрою міжнародної економіки д.е.н. проф. Коломієць Г.М. На форумі під час двох сесій було представлено доповіді представника Світового банку в країнах Європи та Центральної Азії др. Йоганнеса Кеттля стосовно європейської інтеграційної моделі, властивих їй переваг та можливостей для України, генерального директора Індустріальної молочної компанії, президента асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» др. Олександра Лисиці з проблеми інтеграції національного агробізнесу. Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юрій Сапронов зазначив, що пріоритетними для Харківського регіону в контексті євроінтеграційних процесів є сільське господарство і IT-галузь. Доповіді викликали жваву дискусію.

Про основні наслідки приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС для економіки Харківського регіону йшлося у Харкові за «круглим столом» у Інформаційному центрі Європейського союзу, для участі в якому були запрошені завідувач кафедри д.е.н., проф. Коломієць Г.М. і к.е.н. доц. Беренда С.В.


7 жовтня 2013


Пройшов науково-методологічний семінар та тренінг з підготовки наукових досліджень для опублікування в періодичних виданнях, що входять до міжнародних науково-метричних баз даних.

Cемінар проводила кафедра міжнародної економіки ХНУ імені В.Н. Каразіна спільно з кафедрою світової економіки Бєлгородського державного університету для широкого загалу науковців.

Серед присутніх особливу зацікавленість виявили аспіранти, слухачі магістратури та співпрацівники кафедр інституту економіки та міжнародних відносин ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Головний доповідач - доктор географічних наук, професор кафедри Світової економіки Бєлгородського державного університету РФ Московкін В.М. - ознайомив учасників з історією та сучасним станом проблеми міжнародної відкритості науково-дослідницької інформації та можливостями розміщення публікацій у наукових електронних виданнях, що входять до міжнародних науко-метричних баз даних. Також професор Московкін В.М. продемонстрував засоби отримання доступу до міжнародних відкритих науково-дослідницьких джерел та міжнародного науково-дослідницького спілкування, зокрема інтернет-платформи Googlescolar, ResearchGate, Scimago, навівши приклад з власного досвіду розміщення наукових праць у англоязичних журналах Scientific and Technical Information Processing, Automatic and Mathematical Linquistics, Webology, Cybermetrics, що бере початок з 2007 р.

Майстер-клас професора Московкіна В.М. отримав продовження у повідомленні запрошених до участі в семінарі співпрацівників ЦНБ про можливості розміщення опублікованих у друкованих виданнях наукових та методичних робіт у власному репозитарії, що є відкритою базою для міжнародного доступу. Це повідомлення також супроводжувалось демонстрацією відповідної інтернет-технології eKhNUIR.

Фото з семінару


19-28 июня 2013

Успішно здійснено черговий проект закордонних подорожей по Західній Європі в рамках міжнародної загальноекономічної практики під керівництвом доц. Кім Т.І.

У складі експедиції брали участь студенти 3-го курсу: Свіденська М., Михайленко К., Панова А., Гонтаренко Л., Липова А., Хрипунова Д., Гуляєв Т. Практика проходила в наступних приймаючих організаціях: університет прикладних наук Інгольштадта, університет Людвіга Максиміліана Мюнхена, маркетинговий центр BMW-Welt, страхова компанія Allianz, знаменитий пивний ресторан "Hoffbrauchaus", старовинна пивоварня-ресторан Hacker - Pschorr, замковий комплекс Нойшваннштайн і Хоеншвангау.До уваги абітурієнтів! Вступ до університету за новою спеціальністю «Консолідована інформація»

У зв’язку з ліцензуванням протокол №104 рішення Акредитаційної комісії від 30 травня 2013 року та Наказом Міністерства освіти і науки України № 2070-л від 04.06.2013 р. спеціальності специфічних категорій 8.18010015 "Консолідована інформація" об’являється набір студентів на навчання в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

 

Для вступу на магістерську програму «Консолідована інформація» необхідно мати диплом бакалавра або спеціаліста або магістра будь-якого із напрямів і спеціальностей. Магістерська програма «Консолідована інформація» триває 1,5 роки. Після завершення програми студенти отримують диплом магістра-аналітика консолідованої міжнародної бізнес-інформації, консультанта з економічних питань.


12 квітня 2013

Шокало Ксенія, Фомін Олександр (4 курс), Гордієнко Дар’я, Липова Анастасія (3 курс) взяли участь у VII Стратегічних трансграничних дебатах «Міжнародна інтеграція та публічна дипломатія», які проходили 12 квітня 2013 року на базі НДУ «Белгородський державний університет», Росія. Вітаємо з перемогою!


30 березня 2013

Під час конференції були визначені найкращі доповіді серед студентів: І місце – Бірюкова Ганна, студентка гр. ЕМ-51, ІІ місце – Брегман Джулія, студентка гр. ЕМ-52, ІІ місце – Крикун Дмитро, студент гр. ЕМ-51, ІІ місце – Тесленко Олександр, студент гр. ЕМ-51. Номінація «За найкраще втілення теми конференції» - Сорокін Артур, ст. гр. ЕМ-51 Номінація «За практичну спрямованість дослідження» - Оніщенко Анастасія, ст. гр. ЕМ-51 Номінація «За інноваційну постанову проблеми» - Будрейко Микита, ст. гр. ЕМ-52 Номінація «За успішний науковий дебют» - Гордієнко Даря, ст. гр. ЕМ-3130 березня 2013

Відбулась науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інституціональні зміни глобальної господарської системи».

Конференція присвячена 80-річчю економічного факультету та 10-річчю кафедри міжнародної економіки.

Організатори: ХНУ імені В.Н.Каразіна, економічний факультет, кафедра міжнародної економіки. Запрошені учасники: ЯН ГРАНАТ Генеральний консул республіки Польща в м. Харків. МЧЕДЛОВ-ПЕТРОСЯН Миколай Отарович професор, доктор хімічних наук завідувач кафедри фізичної хімії Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна


29 березня 2013

Вітаємо студенток групи ЕМ-41 Смахтіну Валентину та Халілаєву Ельвіру які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці», який відбувся у місті Полтава «Полтавський університет економіки і торгівлі».

 


15 березня 2013

Вітаємо студентів кафедри Курочку Ярослава, Анастасію Ліпову, Олександра Фоміна з отриманням нагороди за участь в розробці інноваційної рекрутингової компанії 2013 року для компанії PHILIP MORRIS УКРАЇНА.

 

 

 


6 березня 2013

Відбулась лекція « Транснаціональні компанії як фактор господарського розвитку національної економіки в сучасних умовах» з курсу «Міжнародна економічна діяльність України».

Лектори: керівник групи відділу розвитку бізнесу клієнтів компанії Procter&Gamble Оніщенко Денис (випускник кафедри міжнародної економіки 2008 року), менеджер відділу розвитку бізнесу клієнтів компанії Procter&Gamble Рощин Максим (випускник кафедри міжнародної економіки 2009 року).


27 лютого 2013

Відбулась відкрита лекція. «Захист прав інтелектуальної власності: національний і міжнародний контекст». В лекції розглянуті наступні питання: патент як форма захисту інтелектуальної власності; процедура визнання прав інтелектуальної власності; обсяг правового захисту інтелектуальної власності.

Лекцію провів доктор Гуннар Хорст Даум, професор університету міста Франкфурт на Майні (Німеччина).


OpenDay201317 лютого 2013

Відбувся день відкритих дверей на економічному факультеті. Кафедра міжнародної економіки прийняла активну участь.


 

 

 

 


14 січня 2013

Відбулась відкрита лекція. «Правові аспекти санації неплатоспроможних підприємств».

Теми обговорення: Досудова та судова санація. План санації боржника. Діагностика банкрутства підприємства. Використання механізму банкрутства при придбанні корпоративного контролю.

Лекцію веде практикуючий арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор)

Шуба Володимир Іванович


24 грудня 2012

Відбулась відкрита лекція. «Банкрутство підприємства як кризове явище».

Теми обговорення: Функції та завдання інституту банкрутства підприємств. Законодавча база, що регулює процедуру банкрутства в Україні. Процедура банкрутства.( Розпорядження майном боржника, санація, мирова угода, ліквідація).

Лекцію провів практикуючий арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор)

Шуба Володимир Іванович


24 грудня 2012

Вітаємо! Студентка 4-го курсу спеціальності "Міжнародна економіка", Шокало Ксенія отримала свідоцтво іменної стипендії від БАО концерн АВЕК и Ко (фонд Олександра Фельдмана) в розмірі 10 000 грн.

.

 

 

 


Award

14 грудня 2012

14 грудня 2012 року на кафедрі міжнародної економіки економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Конкурентні стратегії національного виробника на зовнішніх ринках».

В роботі конференції взяли участь керівники підприємств м. Харкова та Харківської області: ТОВ «Європродукт» (розвиваюча література для дітей дошкільного віку) ТОВ «Ainstainer Group» (послуги з аутсорсінгу) ПП «Слобожанський мед» (виробництво меду) газета «Время» викладачі і студенти кафедри міжнародної економіки.

 


ParentsHeadChair16 листопада 2012

В рамках плану навчально-виховної роботи відбулась зустріч викладачів кафедри та батьків студентів-першокурсників. На цій зустрічі обговорювались нагальні питання адаптації студентів-першокурсників до навчального процесу в університеті. Куратори груп у співробітництві з викладачами дисциплін першого курсу проаналізували поточний рівень успішності студентів та надали відповідні поради. В зустрічі активну участь прийняли завідувач кафедри проф. Коломієц Г.М., куратор групи ЕМ-12 - ст.викладач Дідорчук І.Л., куратор груп ЕМ-11,13 - доц. Кім Т.І., доц. Дуна Н.Г., доц. Беренда С.В. та ст. лаборант з в\о Леонтьєва К.О.


9 листопада 2012

Вітаємо Шокало Ксенію студентку 4 курсу спеціальності міжнародна економіка з отриманням 3 місця на ІІІ Всеукраїнській студентській Олімпіаді зі «Світового господарства та міжнародних економічних відносин». Олімпіада проводилась під егідою «Української асоціації економістів міжнародників» м. Київ.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових дослідженнях!Meeting28 жовтня 2012

Відбулась зустріч-знайомство викладачів кафедри міжнародної економіки зі студентами-першокурсниками. Студенти наочно змогли поспілкуватись з усіма викладачами та задати нагальні питання.

 

 

 


EU Parlamet President

 

17 вересня 2012

Студенти кафедри прийняли участь у зустрічі з Президентом Європейського Парламенту Єжи Бузиком. На зустрічі обговорювались питання економічних відносин України з країнами ЄС

 8 вересня 2012

На 4-му курсі розпочалася Комплексна практика з міжнародного бізнесу. Перше заняття пройшло в рамках участі в Слобожанському Ярмарку - тут студенти знайомилися з провідними виробниками Харківщини. Практика - це справжня перевірка компетентностей, сформованих за всі роки навчання. Студенти розробляють рішення для реальних підприємств Харківського регіону. І ми впевнені - у них все вийде! Підтвердження цьому - участь у Слобожанському ярмарку наших випускників 2012 - року - Хворостяной Катерини і Комар Яни. У цьому році вони взяли участь у Виставці вже в якості ведучих співробітників підприємства Харківагросоюз - кращого виробника соняшникової олії в регіоні. Саме для цієї організації були проведені дослідження під час практики - і результат переконливий. Тепер студенти - співробітники підприємства.

Бажаємо групам Ем-41, Ем-42 удачі і креативних компетентних рішень в 2012!

 1 вересня 2012

У 2012 році нашу спеціальність обрало 59 абітурієнтів - насправді бажаючих вступити до нас, на спеціальність «Міжнародна економіка» було набагато більше. У чесному змаганні перемогли кращі. Вітаємо наших першокурсників з правильним вибором!

Вітаємо студентів першокурсників зі вступом до нашої кафедри!

Та святом першокурсника! На фото куратор доцент Дидорчук І.Л.

із студентами 1 курсу групи ЕМ-13.Студентьске літо 2012

Summer!Work and Travel USA

 

 

 

 

 


5 липня - 1 серпня 2012

Студенти 3 курсу спеціальності "міжнародна економіка" згідно з навчальним планом проходили міжнародну загальноекономічну практику. У цьому році програма практики включала екскурсії на підприємства м. Харкова, діяльність яких пов'язана з міжнародним виробничо-комерційним партнерством: Машинобудівний завод "ФЕД", завод "Електроважмаш", завод "Південкабель", Харківський авіабудівний завод. А також екскурсії та ділові зустрічі з керівництвом та представниками компаній з іноземними інвестиціями: Deutsches Zentrum Charkiw, San Light Group (офісні центри San Siti, Jungle-park, San Light, ресторан "Взлетающий дракон"), Siemens-Ukraine, SanInBev Ukraine, Philip Morris Ukraine.


Відбувся урочистий випуск дипломників 5 курсу спеціальності міжнародна економіка. Вітаємо дипломованих спеціалістів!


17 травня 2012

Студенти 2 курсу кафедри міжнародної економіки провели Інтернаціональний день і успішно здали залік з дисципліни «Економіка зарубіжних країн». Репортаж, Фотогалерея


11-14 квітня 2012

На кафедрі відбулися захисти дипломних робіт магістрів та спеціалістів. Вітаємо дипломованих фахівців! Бажаємо творчих успіхів та наснаги у розбудові економіки України! Фотогалерея


23 квітня 2012

Відбулась відкрита лекція для студентів спеціальності «міжнародна економіка» Професора Крістіана Даума (Німеччина, Франкфурт-на-Майні). За темою: «Значення оцінки платіжеспроможності і кредитоспроможності за допомогою рейтингових агентств в державах на прикладі України та США, враховуючи зростаючу глобалізацію грошових, кредитних ринків та ринку капіталу».


4-6 квітня 2012

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка» студентка 4 курсу Бірюкова Ганна (група ЕМ-41) була відзначена дипломом II ступеня за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», Твердохлєб Олександр зайняв почесне 5 місце за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст».


19 квітня 2012

В Києві команда SIFE Економічного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна зайняла 1 місце в конкурсі "Программа набора и развития молодых лидеров" та отримала грошову винагороду від компанії Філіп Моріс Україна. Результати дослідження команди SIFE були впроваджені в роботу компанії Філіп Моріс Україна.

Склад команди: Бабіч Альона ЕМ-43 Кафедра міжнародної економіки, Кірячова Алла ЕМ  43 Кафедра міжнародної економіки та Урсалов Євген ЕН-31 Кафедра економіка та менеджменту. Докладніше

 


17 лютого 2012

На кафедрі Міжнародної економіки відбулась науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Глобальна господарська система: нові погрози та можливості». Докладніше