Економічний факультет

Кафедра міжнародної економіки та світового господарства

 

Ukrainian (UA)

 

V.N.Karazin Kharkiv National University

пошук

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

 

Навчання в Республіці Польща. Погляд із середини. Студентка 5 курсу нашої кафедри Альона Бабіч про своє навчання в університеті економіки в м. Бидгощ, Республіка Польща.

 


Ми знаходимось в ЦЕНТРІ м. Харків,             вул. Мироносицька, 1, кімната 3-20 i.business@karazin.ua

facebook иконки. Скачать бесплатно иконки facebook

 

 

 

ВІДТЕПЕР СТЕЖТЕ ЗА НАМИ на FACEBOOK та в INSTAGRAM!

 

28.05.2021

Отримано оцінку результатвів НДР щодо особливостей та перспектив Індустрії 4.0 в економіці України від Першого віцепрезидента  АЕНУ, д.е.н., професора В. І. Ляшенко та від директора Інституту економіки промисловості НАН України, академіка О. І. Амоша.

01.05.2021

Шановні викладачі, студенти та абітурієнти  освітньої програми "Міжнародна економіка"!

Щиро вітаю Вас з Великоднем  та Травневими святами! Від всього серця бажаю здоров'я, благополуччя, душевної гармонії, любові та творчого натхнення!

Нехай радість світлого Воскресіння Христового стане джерелом добрих справ!

Завідувач  кафедри міжнародної економіки та світового господарства,

доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України

Григорій ЗАДОРОЖНИЙ

22.04.2021

Студентка 4 курсу освітньої програми "Міжнародна економіка"

Клецова Юлія Юріївна за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Управління у сфері економічної конкуренції» здобула диплом ІІІ ступеня.

Підсумкова науково-практична конференція  була проведена 21 квітня 2021 року в режимі відеоконференції.

Члени галузевої конкурсної комісії відмітили високий рівень наукової роботи Клецової Ю.Ю. "Цифрова трансформація  бізнесу в контексті міжнародної конкуренції: новітні управлінські виклики".

Відома українська компанія-виробник екологічної побутової хімії та косметичних доглядових засобів нагородила Клецову Юлію подарунками та запропонувала стажування в компанії.

Вітаємо Клецову Юлію!!!

Бажаємо подальших наукових досягнень та нових перемог!!!

02.04.2021

Відповідно до розпорядження №001/21/3 призначено гараннтів освітньої програми ОП "Міжнародна економіка"

22.02.2021

Під час кураторської години група ЕМ-11 відвідали музей Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Захід відбувся з дотриманням карантинних норм та обмежень.

08.02.2021

Шановні студенти! З 8 лютого 2021 року розпочинається весінній семестр 2020-2021 н.р. Він буде в змішаному форматі, розклад розміщено на сайті факультету за посиланням: http://www.econom.kharkov.ua/index.php?id=323&lang=u&idd=68

30.10.2020

30 жовтня о 12.00 на платформі ZOOM для студентів економічного факультету буде проведено вебінар «Економісти в ІТ: можливості для працевлаштування»

Спікер: Ельвіра Халілаєва, випускниця кафедри міжнародної економіки та світового господарства.

Elvira Khalilaieva - Salesforce Consultant at OSF Global Services GmbH, Berlin Профіль в LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/ekhalilaieva/

Посилання на вебінар:

https://osf-global.zoom.us/j/98004153733?pwd=UTVOVUY3c2ZTMUYvY1AzLzY4cGQ0dz09

Meeting ID: 980 0415 3733

Passcode: 078464

Запрошуємо до участі!

09.02.2020

Відбувся день відкритих дверей, де наші викладачі та студенти спілкувались з абітурієнтами. Відповіли на важливі запитання та розповіли про всі тонкощі навчання.

19.12.2019

Сьогоднi студенти-мiжнародники 1 та 2 курсу здавали залiк одразу з двоих дисцiплiн - "регiональна економiка" та "економiка зарубiжних краiн" вiдповiдно. Це був економiчний турнiр, де змагалися студенти 1 курсу проти своiх колег з 2 курсу. Причому, змагання передбачало конструктивну спiвпрацю, коли першокурсники для розв'язання залiкових завдань зверталися до своiх старших колег, якi дiлилися з ними знаннями з досвiду зарубiжних краiн. Отже, у день Свята Святого Миколая, звiсно, з його допомогою студенти кафедри мiжнародноi економiки та свiтового господарства успiшно, а ще радicно i натхненно склали залiк. Це дало змогу побувати в ролi доповiдачiв, експертiв i компiляторiв знань, а ще - оцiнити свiй рiвень та побачити перспективи навчання, а для викладача - можливicть конструктивноi дискусii щодо навчального процесу та змicту фаховоi пiдготовки. Дякую всiм студентам за вiдмiнну працю i хорошi результати!

 

 

09.10.2019

Я чую - я забуваю.

Я бачу - я запам'ятовую.

Я роблю - я розумію.

Конфуцій

Будь-яке навчання пов'язано з емоціями.

Платон

ЗМАГАЮЧИСЬ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

або

ГРУПА ЕМ-31 ПОЧИНАЄ І ПЕРЕМАГАЄ!

(Рецепт успіху)

09.10.2019 Студенти-Міжнародники третього курсу запросили Перший курс на спільну кураторську годину в рамках Інформаційного проекту «ХАРКІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ — МІСТУ, КРАЇНІ, СВІТУ!», який проходить за ініціативи кафедри міжнародної економіки та світового господарства вже вдруге. Його мета — глибше дізнатись про історію та сьогодення ХНУ імені В. Н. Каразіна: минуле та сучасне, цікаве та корисне, таке, що ніде не почуєш).

Для студентів третього курсу проект є важливою частиною опанування навчальної дисципліни, можливістю не тільки вивчити теорію, а й зуміти її використовувати:

ü створити власний продукт

ü правильно оцінити його сприйняття споживачем

ü провести дослідження

ü проаналізувати рівень задоволення

ü виокремити пропозиції щодо перспектив змін на краще.

Інтригою середи 9-го жовтня стало вкрай напружене конкурентне середовище — одночасно (!!!) відбувалось ще три (!!!) події — Професіонали своєї справи, фахівці з досвідом запросили студентів дізнатись про успішний підприємницький досвід, основи надання першої медичної допомоги, підходи до вирішення конфліктних ситуацій.

Тож вибір був!

В останній момент виникло питання — А раптом до нас ніхто не прийде? Серйозно? Авжеж НІJ.

Третьокурсники Це зробили, и це було Неперевершено*!

І так, рецепт нашого успіху:

1. ОПАНУВАННЯ Навчальної Дисципліни на лекціях, практичних заняттях

2. Ретельна ПІДГОТОВКА власного інформаційного продукту (змісту, маршруту, анкет, і це ще не все — далі будеJ…)

3. Велике БАЖАННЯ залучити першокурсників, зробити проект краще за попередній курс, отримати достойну оцінку

4. Трошки Адмінресурсу — велика подяка Кожному Куратору та Керівництву Факультету — за інформаційну підтримку

5. МОРЕ ТВОРЧОСТІ

І Змагання з професіоналами вдалось з великим Успіхом!

(фотофакти про це яскраво свідчать)

Післямова

Втім, писати про улюблену справу важко — недоліків не помічаєш, достоїнства перебільшуєш і — вуаля — об'єктивності наче й не булоJ

Тож ЄДИНИЙ спосіб перевірити чи дійсно все так Неперевершено* — стати активним учасником нашого проекту наступного навчального року:

 

  • створити власний інформаційний продукт — це можливість для вас, Шановні Студенти 2-го КурсуJ
  • стати активним учасником заходу — це можливість для вас, Шановні Майбутні Студенти Першого Курсу 2020J

 

З подякою кожному студенту-учаснику проекту за прекрасний день на

завершення святкування Дня Робітників Освіти,

Ірина Леонідівна Дідорчук

Відео репортаж

31.08.2019

Відбулась посв`ята в студенти наших першокурсників. Вітаємо групу ЕМ-11 та всіх студентів з початком нового навчального року!


26.03.2019

Сьогодні в рамках міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, котра присвячена 85-річчю заснування економічного відбулось засідання секції "Глобальні тренди у форматі постнекласичної економічної науки" кафедри міжнародної економіки та світового господарства.

Завідувач кафедри, д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України, академік академії філософії господарства, академік Міжнародної кадрової академії виступив з доповіддю на тему: "Тренд нерозуміння як виразник протилюдяності глобальної економіки".

Детальніше

За результатами виступів були підведені підсумки:

I місце - Гончарова Ю.Ю., Травкіна К. В.

II місце - Клецова Ю.Ю., Приходченко В. С.

III місце - Ткаченко Д. Д., Захаров Є. В.

Дипломами нагороджені:

1. За актуальність теми дослідження - Абраменко А. С., Берест К. В.,

2. За найкраще відображення теми конференції - Ільїн Г. О.

3. За комплексність результатів наукового дослідження - Калиновська А. О.

4. За практичну спрямованість дослідження - Кисловська Д. О.

5. За найкращий захист результатів наукового дослідження - Левицька М. А., Матвієнко А. П

 

Програма конференції

На вас чекають фотоальбоми на сторінці кафедри в Інстаграм (kafedra_m.e).


Дякуємо нашим студентам за прагнення до знань та активну участь в роботі нашої секції. Бажаємо всім вам не зупинятися на досягнутому, а впевнено йти вперед до нових досягнень! Окрема подяка науковим керівникам за те, що спрямовуєте студентів на шлях розвитку, за вашу підтримку та цінні знання.

Щирі слова подяки неодмінно треба сказати Ігнатьєвій Ганні Ігорівні - провідному інженеру кафедри, за налагоджену методичну роботу секції, та швидке оформлення підсумків.

  


17.02.2019

Відбувся день відкритих дверей. Ми радо зустріли майбутніх студентів, відповіли на всі питання абітурієнтів та їх батьків стосовно нашої освітньої програми.

Наші студенти першого курсу дружно, майже усім складом, спілкувалися з абітурієнтами, що бажають вибрати «Міжнародну економіку», як своє майбутнє. Вони поділилися усіма тонкощами свого шляху від ЗНО до групи ЕМ-11!

 

 

 


2018 рік


14.11.2018


Сьогодні наші студенти 2 курсу відвідали головний офіс Приватбанку у нашому місті. Під час екскурсії студенти ознайомилися з різними функційними відділами банку, поспілкувалися з back and front office staff, відвідали VIP-кімнату обслуговування, обговорили SWIFT платежі, та  можливості стажування та працевлаштування. І найголовніше мали змогу задати питання не лише, як студенти та клієнти банку, але також, як потенційні майбутні співробітники.
За все це, студенти групи ЕМ-21 дякують викладачу Дідорчук І. Л., котра в рамках кураторської години та відповідної теми з макроекономіки організувала цю екскурсію!

 

 

 

 

 


27.09.2018

Пройшла відкрита лекція для студентів:

Гість - Путівцева Жана Іванівна, топ-менеджер фабрики «Мангуст»

Тема лекції: «Міжнародна конкурентоспроможність вітчизняних товарів: досвід фабрики верхнього одягу «Мангуст»


20.09.2018

Пройшла відкрита лекція для студентів:

Гість - Овчинникова Світлана Іванівна, співробітник відділу «Україніка» Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

Тема лекції: «Традиції організації та ведення бізнесу у Харківському регіоні: історичний досвід та сучасні реалії»

;